
a saját búzánkból sütöm a kenyeret. Még két éve se gondoltam volna, hogy a közeljövőben lesz saját búzánk.
Életünk első búzáját a hétvégén vetettük. Négy család közös munkája és eredménye lesz a jövő évi termés. Nem egy nagy földdarab, 2 1/2 – 3 óra alatt bevetették a fiúk. Ez a mennyiség állítólag a négy család éves liszt fogyasztását fedezi. (két nagy és két kis család)
Lényeges volt, hogy kézzel legyen bevetve. Szerencsére az idő is kedvezett, nagyon szép délelőtt volt.

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: